Web Sayfamız Yenilenmiştir.

 

     
 
     Alış
1 EUR : 20.9235 YTL
1 USD : 33.0042 YTL
Satış
1 EUR : 21.0621 YTL
1 USD : 33.0637 YTL
 
 

Online msn'e ekle / mesaj gönder

 

 
 
    Web Sitesi Hakkındaki Düşünceleriniz
Çok İyi  
% 40
Normal  
% 21
Kötü  
% 37

 

 
 
 
 
 
   
 
 

 
 
1977 Yılında Harun ALMA tarafından Adapazarında kurulan şirketimiz, ilk etapta bobinaj hizmetleri vermekteydi. Durmaz Kaynak 1983 yılında gazaltı kaynak makinesi imalatına başlayarak sektöründe birçok firmaya öncü olmuş yol göstermiştir. 1977 yılından günümüze kadar  Çark Sanayi Sitesinde üretim ve servis hizmetlerini devam ettirmiştir. Durmaz Kaynak, 4 farklı ürün gamında kaynak makinesi üretimi yapmakta, servis araçlarıyla ile en iyi satış sonrası hizmetlerini sunmaya devam etmektedir.
Sayın Harun ALMA yönetiminde, 33 Yıllık tecrubemiz ve bilgi birikimimiz ile siz değerli müşterilere geçmişte olduğu gibi bugünde en kaliteli ve hızlı hizmeti sunmaya devam ediyoruz ve kendimizi sürekli geliştiriyoruz.
Misyonumuz dünya standartlarında teknolojiye sahip, üstün kaliteli makineler üretip, en hızlı ve kaliteli satış sonrası&servis hizmetleri sunarak, mükemmel müşteri memnuniyeti sağlamaktır.
Makinelerimiz ve yönetim sistemimizle ilgili sertifikasyon çalışmalarımız devam etmektedir. Nihayetlenen çalışmalar sitemizden sizlere duyurulmaya devam edecektir.
 
Saygılarımızla...
 
DURMAZ KAYNAK
 
 
     
 

 

Yurtdışı Eğitim Saraybosna Üniversitesi Saraybosna Üniversitesi Makedonya Avrupa Üniversitesi Makedonya Eğitim Bulgaristan Üniversiteleri Travnik Üniversitesi Travnik Üniversitesi Malta Dil Okulları Malta Dil Okulu Bosna Hersek Üniversiteleri Bosna Hersek Üniversiteleri Saraybosna Üniversitesi Travnik Üniversitesi